У Львові на Святі сиру і вина презентують авторську мозаїку із винних корків(+фото)

logo
32723_u_lvovi_na_svjati_siru_i_vina_prezentujut.jpeg


21-23 жовтня у Львові на Святі сиру і вина відбудеться презентація мозаїк із винних корків ручної роботи. На виконання найбільшої мозаїки пішло понад 3000 корків. Унікальні роботи представить автор і дизайнер Сергій Ткачук у Львівському Палаці мистецтв.

Український бренд TkachukCorkstyle вже вчетверте буде представляти свої роботи на Святі сиру і вина в напрямку Wine cork art (винне коркове мистецтво).

«Завдяки цьому заходу величезна кількість людей знайомиться із цим новим для України еко-напрямком у сучасному мистецтві. Як автор робіт, можу з впевненістю сказати, що це єдиний фестиваль в Україні, який представляє Wine cork art в таких масштабах для величезної кількості людей», – розповів автор та дизайнер Сергій Ткачук.

Крім коркових мозаїк, буде представлена нова колекція сумок, презентація яких відбулася на Тижні дизайну в Болоньї у вересні цього року. Також традиційно будуть виставлені на манекенах унікальні сукні, повністю зроблені з винних корків. Крім цього, 22 жовтня будуть майстер-класи з Wine cork art мистецтва.

Винні корки – це ще й гарна можливість взяти участь у розіграші та отримати подарунок від організаторів заходу. Для участі у розіграші потрібно взяти із собою винний корок та написати на ньому контактний номер телефону, своє ім’я, помістити його у скриньку (намет на подвір’ї Палацу мистецтв). Розіграш відбудеться в неділю, 23 жовтня, о 16:00 год на головній сцені свята.

Традиційно в рамках Свята відбудуться презентації продукції від найвідоміших сирних та винних торгових марок України, органічних продуктів від фермерських господарств.

Також організатори підготували приємний сюрприз для усіх відвідувачів Свята сиру і вина.

ПРОГРАМА СВЯТА http://www.cheeseandwine.lviv.ua/uk/programm

Організатор фестивалю: компанія «ДікАрт». Сайт: www.cheeseandwine.lviv.ua.

Про це повідомили у Львівській міській раді


Реклама

А поділитися?