У Львові на трьох вулицях змінили організацію дорожнього руху

logo
28447_u_lvovi_na_troh_vulicjah_zminili_organiza.jpeg


Віднедавна у Львові змінили організацію дорожнього руху на відрізку вулиць Лисенка ― Міклухо-Маклая ― Гуцульська. Фактично, тут запровадили кільцевий рух.
фото: coddvrn.ru

фото: coddvrn.ru

Тепер вулиця Лисенка ― головна дорога. Водії, які рухаються униз з Високого Замку, мають пропускати потік автівок.

У коментарі Tvoemisto.tv спеціаліст міського управління транcпорту Костянтин Баранюк зазначив, що таким чином була вирішена проблема із заторами, які постійно утворювалися на цьому відрізку.

«Ми подали пропозицію змінити організацію у зв’язку зі скаргами мешканців на комісію з питань безпеки дорожнього руху. Тим, хто їхав у центр, було важко виїхати з вулиці Миклухо-Маклая на Гуцульську. Основний потік машин йшов з Лисенка на Високий замок. Через це утворювалися затори. Тому прийняли рішення організувати рух таким чином, що той хто їде з гори, має пропустити тих, хто рухається догори.

Дали пріоритет автівкам, які їдуть з вулиці Миклухо-Маклая. Для автомобілів, які рухаються по вулиці Гуцульській, це не викликає незручностей. Натомість зазначений відрізок дороги розвантажився. Таку саму схему руху запровадили і на перетині вулиць Лисенка-Миклухо-Маклая», — розповів спеціаліст міського управління транспорту Костянтин Баранюк.

Нагадаємо, 10 серпня Комісія з безпеки дорожнього руху Львівської міської ради проголосувала за внесення змін у схему організації дорожнього руху на просп. Чорновола, вул. Куліша та прилеглих вулиць і площ. 

Підготував Микита Панасенко


Реклама

А поділитися?