У Львові на зупинці трамваю авто зачепило хлопця

logo
140512_u_lvovi_na_zupinci_tramvaju_avto_zachepil.jpeg


Новини, 10.10.2017

10.10.2017, 12:30

ДТП, трамвайУ Львові на зупинці біля костелу Ольги та Єлизавети автомобіль Skoda зачепив хлопця та втік. Про це повідомляється у спільноті “Варта 1”. 

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 12:10. Як розповіли очевидці, на зупинці біля костелу Ольги та Єлизавети в напрямку вокзалу, біля магазину Рошен, трамвай висаджував пасажирів. У цей час автомобіль Skoda сріблястого кольору не зупинився, щоб забезпечити висадку пасажирів, та дзеркалом заднього виду травмував хлопця. Водій Skoda на зауваження водійки трамваю та травмованого ніяк не відреагував та поїхав.

Во Львове на остановке возле костела Ольги и Елизаветы автомобиль Skoda задел парня и скрылся. Об этом сообщается в сообществе “Варта 1”. 

Дорожно-транспортное происшествие произошло около 12:10. Как рассказали очевидцы, на остановке возле костела Ольги и Елизаветы в направлении вокзала, возле магазина Рошен, трамвай высаживал пассажиров. В это время автомобиль Skoda серебристого цвета не остановился, чтобы обеспечить высадку пассажиров, и зеркалом заднего вида травмировал парня. Водитель Skoda на замечания водительницы трамвая и травмированного никак не отреагировал и поехал.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...