У Львові накопичилося 8,5 тонн сміття

logo
101678_u_lvovi_nakopichilosja_8_5_tonn_smittja.jpeg


Прес-служба Львівської міськради повідомляє, що на даний момент у місті накопичилося 8,5 тонн відходів, які нікуди вивезти.

В понеділок, 19 червня, у Львові пройде позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

“На сьогодні у Львові є понад 8,5 тис тонн ТПВ, які нікуди вивезти. Ситуація критична й загрожує небезпекою для здоров’я населення та життєдіяльності міста Львова. Для утилізації накопиченого сміття необхідно 850 одиниць спеціалізованої техніки. І це все в умовах навмисне заблокованих для Львова полігонів ТПВ по всій Україні “, – йдеться в повідомленні міськради.

Раніше НВ повідомляло, що мер Львова Андрій Садовий звернувся до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації через проблему з вивезенням сміття.

Колапс системи утилізації сміття у Львові стався після пожежі на сміттєзвалищі у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. 30 травня 2016 року приблизно о 15:30 на звалищі сталося обвалення сміття. Під завалами загинули троє пожежників і один комунальник. 

Пізніше влада Львова була змушена вивозити сміття на полігони в інших областях України, що викликало спротив як з боку місцевої влади, так і на державному рівні. 

А поділитися?