У Львові не буде жодного сміттєспалювального заводу, – директор ЛКП «Зелене місто»

logo
139545_u_lvovi_ne_bude_zhodnogo_smittespaljuvaln.jpeg


Сьогодні, 18:06

У Львові не буде жодного сміттєспалювального заводу, – директор ЛКП «Зелене місто»
У Львові, на території ТЕЦ-2 не будуватимуть сміттєспалювального заводу, бо це не вигідно. Про це заявив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

«Жодних планів щодо будівництва заводу для спалювання на території ТЕЦ-2 немає. Сьогодні нема ні можливості, ні потреби будувати сміттєспалювальний завод в Україні. Жодних умов для того, щоб він з’явився не створено. Сміттєспалювальний завод – це підприємство, яке потребує ще більшого тарифу, це – величезні капіталовкладення, які неможливо профінансувати. Ця технологія для нас на сьогоднішній день не підходить», – сказав Вадим Ноздря.

Крім того, він розповів, що Львівська міська рада також фінансуватиме будівництво комплексу. Із бюджету розвитку на це має бути виділено мінімум 100 млн грн.

Нагадаємо, в кінці липня Львівська міськрада підписала з ЄБРР угоду на €30 млн, з яких грантових €10 млн були для рекультивації, а €20 млн – кредит під мінімальні відсотки для побудови заводу.

У червні виконком міськради надав ЛКП «Львівтеплоенерго» функції замовника та проектанта об’єкта «Будівництво сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.


А поділитися?Вам має сподобатись...