У Львові невідомі завадили провести слухання проекту Статуту територіальної громади міста

logo
119951_u_lvovi_nevidomi_zavadili_provesti_sluhan.jpeg


Обговорення проекту Статуту, що мали провести у міськраді вчора, 10-го серпня, зірвали.

Напрацювання робочої групи, які мали представити громаді, так і не вдалось озвучити, інформують у прес-службі Львівської міськради.

За словами керівника управління «Секретаріат Ради» Юрія Лукашевського, невідомі не дозволили навіть скласти порядок денний.

«Коли доповідачі намагались представити, що уже напрацювала робоча група, у них забирали мікрофон та перекрикували. Серед присутніх було чимало російськомовних осіб, що виступали проти обговорення. Голова мусив припинити проведення слухання, аби ситуація не переросла у серйозніший конфлікт» – зазначив Юрій Лукашевський.

Нагадаємо, Статут територіальної громади міста уже був затверджений ухвалами Львівської міськради у 2002 та 2010-му роках. Останній не набув чинності та проходить реєстрацію в управлінні юстиції. Відповідно ж до ухвали, яку прийняли торік, було утворено робочу групу з підготовки нової редакції Статуту.

Додамо, подавати свої пропозиції та зауваження до проекту Статуту як головного локального нормативно-правового акту міста можна до 11-го вересня.

Переглянути матеріали громадського слухання можна ТУТ.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...