У Львові незабаром заборонять будуватися на території ЮНЕСКО

logo
78550_u_lvovi_nezabarom_zaboronjat_buduvatisja_.jpeg


Синютка доручив встановити мораторій на будівництво на території ЮНЕСКО у Львові. Робоча група має напрацювати положення про відновлення ДІАЗу. Про це повідомляє «Справжня Варта», передає Львівський портал.

Днями, за результатами наради щодо проблемних питань охорони та збереження об’єктів культурної спадщини, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка надав кілька доручень департаменту архітектури та розвитку містобудування. Зокрема, йдеться про відновлення Державного історико-архітектурного заповідника (ДІАЗу) у Львові. Разом із цим – на території ЮНЕСКО та її буферної зони мусить діяти мораторій на будь-яке нове будівництво до відновлення заповідника.

Участь у нараді щодо проблемних питань охорони та збереження об’єктів культурної спадщини, зокрема об’єктів Львова взяли громадські активісти, прокуратура області, ГУ Національної поліції, департаменту ДАБІ, ГУ Держгеокадастру, департаментів архітектури, екології, МНС, територіального управління юстиції.

Учасники обговорили питання визначення повноважень ДІАЗу та його поля діяльності. А також торкнулися проблеми врегулювання законодавства про охорону культурної спадщини, зокрема про створення органу управління ЮНЕСКО.

Фото: varta.com.ua


Реклама

А поділитися?