У Львові обікрали садочки

logo
33881_u_lvovi_obikrali_sadochki.jpeg


Сторож дошкільного навчального закладу тимчасово відлучився

Як повідомили у відділі освіти Франківського району, 21 жовтня, вночі зафіксовано крадіжки майна дошкільного навчального закладу №163 на вул.Симоненка,16 та дошкільного навчального закладу №165 на вул. Пулюя, 27. Про це повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Depo.Львів

В дошкільному навчальному закладі № 163 (вул. Симоненка, 16) в кабінеті методиста здійснено крадіжку двох моніторів  та   розкомплектовано один системний блок.

Сторож  ДНЗ  № 163 знаходився на  робочому місці. В.о. завідувача відібрано пояснення у сторожа про крадіжку та викликано поліцію.  На місці події  о 9.00 год. співробітниками поліції були проведені слідчі дії.

В дошкільному навчальному закладі № 165 (вул. Пулюя, 27) у І ясельній групі викрадено порохотяг на суму 1300 грн. та музичний центр на суму 1100грн.; у ІІ ясельній групі викрадено магнітофон на суму 900 грн.

Сторож дошкільного навчального закладу тимчасово відлучився, у зв’язку з хворобою дружини, а повернувшись, не зауважив злому, оскільки всі двері були зачинені. Виявивши крадіжку зранку, о 07:00 год. заявив в поліцію та повідомив завідувача.

На місці проведена робота оперативної групи.

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: крадіжка кримінал Новини Львівщини Новини міста Лева садочки


Реклама

А поділитися?