У Львові обирають кращий варіант реконструкції вулиці Бандери. Три ідеї

logo
u_lvovi_obirajut_krawij_variant_rekonstrukciji_vulici_banderi_tri_ideji.jpg


Сьогодні, 11 липня, у Львові на розі вулиць Генерала Чупринки та Степана Бандери відбулася презентація та голосування за найкращий проект ревіталізації вулиці. Зацікавлені мешканці обирали один із трьох варіантів майбутнього вигляду вулиці Степана Бандери та висловлювали свої пропозиції.
фото: maisterniamista.org.ua

фото: maisterniamista.org.ua

«Сьогодні у нас була промо-кампанія на вулиці Степана Бандери. Було цікаво спостерігати, як мешканці зупинялися, перечитували інформацію на стендах та голосували за найкращий, на їхній погляд, варіант. Ми також отримали багато коментарів та побажань щодо майбутнього вигляду вулиці. Все ж, найпопулярнішим рішенням, на разі, залишається варіант номер 1. Найвагоміші аргументи – збереження дерев, відокремлена велосмуга та обмеження швидкості транспорту, що сприяє більшій безпеці на дорозі», – розповідає Ірина Кривенчук, один із організаторів акції.

Ширше обговорення, за участі німецьких експертів із планування, відбудеться у середу, 13 липня о 18:30 в урбан-бібліотеці (вул. Устияновича, 4) У обговоренні можуть взяти участь також усі охочі львів’яни.

Залишити свої побажання та проголосувати за варіанти облаштування вулиці також можна буде біля стендів, які у суботу, 9 липня, розмістять на розі Степана Бандери і Федьковича, а також у понеділок 11 липня – на перехресті вулиць Степана Бандери і Генерала Чупринки.

Пропонуємо ознайомитися із пропонованими варіантами облаштування вулиці Степана Бандери:

 

 

агадаємо, Ляйпцізька міська рада виділяє 80 тисяч євро на проектування одної з вулиць Львова. Головною умовою було те, що вулиця має бути магістральною й на ній має бути трамвай. Автори проекту обирали між вулицями Вітовського та Бандери. Вулиця Бандери обрали тому, що під час планування, за австрійських часів, її задумували як парадну вулицю, що проводить гостей міста від двірця до центру міста.

Ідея проекту — максимально залучити мешканців та всіх охочих до проектування вулиці та створення комфортних умов. У рамках проекту до Львова двічі приїздив головний транспортник Ляйпцігу Томан Хайнемен. Під час цих візитів він мав лекції в Політехніці, зустрічі з активістами та жителями вулиці.

Кошти на реалізацію проекту ревіталізації вулиці Степана Бандери були виділені міською радою вже цього року, і мер поставив завдання ремонтувати вулицю у 2016 р. Але ремонт відклали, бо одною з умов Ляйпцігу було те, що цей рік буде витрачено на обговорення, конструктивні правки та кінцеве проектування. І тільки після цього почнеться реалізація проекту. Тому цього року є план витратити зазначені кошт на вулицю Київську, оскільки коли розпочнеться ревіталізація вулиці Степана Бандери, основне навантаження припаде на неї.

Читайте також: Як у Львові планують ревіталізувати вулицю Степана Бандери

 Підготувала Оксана Лісна


Реклама

А поділитися?