У Львові оголосили конкурс для визначення нових перевізників: що з того?

logo
53032_u_lvovi_ogolosili_konkurs_dlja_viznachenn.jpeg


22Управління транспорту Львівської міськради визначить нових перевізників 1-46 номерів міських маршрутів.

За вимогами конкурсу на кожному маршруті повинен бути низькопідлоговий автобус, пристосований для людей з інвалідністю. Також усі машини мають бути обладнані GPS-трекерами, щоб можна було відслідковувати їхнє пересування.

Конкурс пройде 20 лютого о 15:оо у Ратуші (341 кабінет).

І що з того?

Lviv.com попросив прокоментувати можливі зміни Ростислава Васюту, активіста ГО “За якісний транспорт” (входить у Громадську раду при управлінні транспорту).

— Для пасажирів практично нічого не зміниться. Єдиний плюс — до конкурсу частина перевізників сумарно купить декілька десятків нових автобусів, навіть частково низькопідлогових. Проте, це будуть одні з найдешевших: в яких стара система амортизаторів. Тобто, якщо автобус гальмує чи розганяється – це відбувається доволі різко.

За опублікованими умовами на кожному маршруті повинен бути автобус, пристосований для людей з інвалідністю. Але маю сумніви, що усі їх закуплять: управління транспорту дуже довго тягнуло з оголошенням умов.

Взагалі, у цьому оголошенні є порушення законодавства. Наприклад, одне з них – усі маршрути будуть в режимі “маршрутного таксі”. Хоча, згідно зі статтею 33 “Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” – це допоміжний режим, який може вводитись лише тоді, коли на маршрутах вже курсує громадський транспорт.

Звичайний режим — це обов’язкова зупинка на чітко визначених місцях та графік руху на кожну зупинку. Маршрутне таксі — зупинка в будь-якому місці, що не заборонено ПДР, та графік тільки на кінцевих.

Це означає, що маршрутки не дотримуватимуться графіку?

— На жаль, про дотримання графіку мова поки-що не йде. Щоб його дотримуватись, потрібно аби на маршрут виходила заявлена кількість автобусів. Зараз таке відбувається в поодиноких випадках.

Тому перше завдання в цьому напрямку — домогтися, щоби перевізники випускали усі автобуси на маршрути. Лише тоді можна буде говорити про дотримання графіку.

Читайте також:

Розклад нічних різдвяних трамваїв та святковий графік установ Львова

У Львові оплату проїзду в електротранспорті контролюватиме “Муніципальна дружина”

Самбірський район планують повністю забезпечувати вітровою електроенергією


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...