У Львові оголосили набір в патрульну поліцію

logo
109392_u_lvovi_ogolosili_nabir_v_patrulnu_polici.jpeg


11 липня у Львові стартував набір в патрульну поліцію. Свої заяви кандидати можуть подавати на офіційному сайті. Набір триватиме до 11 серпня. Усього у Львові відкрито 384 вакансії.

Таким чином управління хоче збільшити кількість патрулів, а також дати можливість чинним інспекторам піти на підвищення чи до інших підрозділів Національної поліції. Адже зараз інспектори патрулюють не лише вулиці міста Львова, а й траси державного і міжнародного значення. Також майже в чотири рази збільшилась кількість викликів: за зміну на один екіпаж припадає 8-12 дзвінків.

Наразі у місті працює 785 осіб. Бракує 126 патрульних інспекторів.

Загалом конкурс буде складатись із декількох етапів: подання заяви та необхідних документів, тестування, медичного обстеження, перевірки фізпідготовки, співбесіди з поліцейською комісією. Навчання триватиме чотири місяці, тож новобранці орієнтовно в грудні приймуть присягу. Детальну інформацію про конкурсний відбір можна дізнатись за тел. 044-390-65-00.

Необхідні якості та навички майбутніх полісменів: висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі; вільне володіння українською мовою; здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях; дисциплінованість, організованість, відповідальність; комунікабельність, ввічливість, стриманість; прагнення допомагати людям; вміння аргументовано висловлювати свою думку.

Кандидати в поліцію повинні бути громадянами України віком 20-35 років із повною загальною середньою або вищою освітою, мати посвідчення водія категорії В, а також бути готовими до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.

Поліцейським обіцяють заробітну плату від 8 тис. грн, професійне навчання за міжнародними стандартами, кар’єрний ріст та інші соціальні гарантії.


Реклама

А поділитися?