У Львові оголосять архітектурний конкурс щодо Монументу Слави

logo
109178_u_lvovi_ogolosjat_arhitekturnij_konkurs_w.jpeg


dsc0501 9e29a10858140acb819723ca2660defeСьогодні члени робочої групи з розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника Монумент Слави, що на вул. Стрийській, розповіли про попередні результати роботи. Як наголосив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, вирішити цю ситуацію потрібно креативно, максимально використавши наявні конструкції, як це роблять в європейських країнах. Тому оголосять архітектурний конкурс з метою чіткого бачення, як має ця територія в майбутньому функціонувати. 

«Трошки більше року тому був проведений цікавий воркшоп за участі студентів з різних міст щодо Парку культури. І однією з дуже цікавих  ідей було, а було це ще задовго до того, як почалася розмова про цей монумент, засклити цю стеллу за скульптурою скляним кубом з формуванням оглядової тераси в сторону Цитадельної гори. І навіть була ідея про формування канатної дороги з цієї площі на Цитадель вздовж алеї парку. Ці ідеї студентів є одним з десятків прикладів, як можна знівелювати вплив самого монументу, але використавши його конструкції, на які колись місто потратило гроші. Тобто варіантів дуже багато, і ми б хотіли, щоб це питання вирішити не простим демонтажем, а креативніше, максимально використавши конструкції», – розповів Юліан Чаплінський, інформує прес-служба ЛМР.

За його словами, яскравим прикладом є європейські країни, в яких намагаються максимально використовувати наявні ресурси.

«Якщо вони ріжуть вітряк, який вже своє відпрацював, то вони роблять з нього дитячий майданчик. І таких прикладів є дуже багато. Потрібно вчинити креативніше, ніж просто зірвати і залишити порожнє місце», – зазначив Юліан Чаплінський.  


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...