У Львові оголосять конкурс за найкращий проект щодо облаштування скверу на вулиці Виговського

logo
35286_u_lvovi_ogolosjat_konkurs_za_najkrawij_pr.jpeg


Впродовж 1 – 15 листопада проведуть конкурс на найкращу ідею облаштування скверу на вулиці Виговського, 7А, що розташований поблизу загальноосвітньої школи №77.

Про це в коментарі 032.ua розповіла, автор проекту “Облаштування скверу біля СЗШ№77”, волонтер “Народної Самооборони Львівщини” Оксана Медвідь.

ремонтні роботи виконають у 2017 році

“Я подавала проект на громадський бюджет Львова. Опісля проект розглядався Залізничною райадміністрацією і станом на зараз мені прийшла відповідь про те, що проект успішно пройшов перевірку. Із 1 по 15 листопада буде відбуватись голосування. Голосування відбуватиметься двома шляхами. За найкращий проект львів’яни зможуть проголосувати на сайті “Громадський бюджет Львова” за допомогою банківської карточки. Втім, якщо у людей немає інтернету або банківської картки віддати свій голос можна буде у будь-якому ЦНАПі з паспортом. У результаті, який проект набере найбільшу кількість голосів, за ним і будуть виконані ремонтні роботи у 2017 році за кошти громадського бюджету”, – зазначила Оксана Медвідь.

Зазначимо, що на облаштування скверу на вулиці Виговського 7А із громадського бюджету передбачено орієнтовно 190 тис. гривень.

Додамо, що мешканці, які проживають поблизу скверу пропонують, щоб у цьому громадському просторі заасфальтували 3 доріжки, доставили 2 лавочки, встановили сміттєві урни поблизу кожної лавки і облаштувати 7 ліхтарів вуличного освітлення.

Нагадаємо, що на громадський бюджет для усіх районів Львова було виділено 16 млн. гривень.

Як сьогодні виглядає сквер на вулиці Виговського 7А ви можете переглянути на фото:

SGiW6MxjcUI

y4O3tj4ve2g

CQOX7qhOFMQ

dsmdYN1EO3w

kQi75XRe-dc

2hqMmSR-qD4

K2Iho-CnR6Y

Джерело фото: 032.ua

А поділитися?Вам має сподобатись...