У Львові Opel наїхав на людей, які стояли на тротуарі (фото)

logo
120211_u_lvovi_opel_najihav_na_ljudej_jaki_stoja.jpeg


Новини, 12.08.2017

12.08.2017, 08:55

ДТП, Кульпарковская, сбил людей, тротуар, таксиНа вулиці Кульпарківській у Львові автомобіль Opel Astra збив людей, які очікували таксі на тротуарі. Про це повідомляється у групі “Варта 1”. 

Сьогодні вночі, близько 02:30 на вулиці Кульпарківській, біля будинку №172 сталася ДТП. Як повідомляють у “Варті 1”, водій таксі стояв, очікуючи пасажирів. В момент, коли підійшли пасажири, їх збив автомобіль Opel Astra, вирвавши колесо у таксі. Після чого врізався в припарковану фуру. Один хлопець на тротуарі встиг відскочити, іншого Opel Astra збив, але він живий.

На улице Кульпарковской во Львове автомобиль Opel Astra сбил людей, ожидавших такси на тротуаре. Об этом сообщается в группе “Варта 1”. 

Сегодня ночью, около 2:30 на улице Кульпарковской, возле дома №172 произошло ДТП. Как сообщают в “Варте 1”, водитель такси стоял, ожидая пассажиров. В момент, когда подошли пассажиры, их сбил автомобиль Opel Astra, вырвав колесо в такси. После чего врезался в припаркованную фуру. Один парень на тротуаре успел отскочить, второго пасажира Opel Astra сбил, но тот жив.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...