У Львові організують прогулянку Сиховом

logo
128661_u_lvovi_organizujut_proguljanku_sihovom.jpeg


06.09.2017, 16:08

Сыхов, прогулкаУ Львові в рамках ініціативи “Дні європейської спадщини” відбудеться прогулянка Сиховом. Про це повідомляє “Центр міської історії”. 

В рамках ініціативи “Дні європейської спадщини” у Львові в суботу, 9 вересня, о 12:00, відбудеться прогулянка Сиховом “Громадський простір Сихова: координатна система громадських споруд”.

Про те, як на перетині щодення та запланованих ідей твориться динамічний міський простір, розповідатиме архітекторка, дослідниця Центру міської історії Наталія Мисак. Прогулянка сформована на основі матеріалів з проекту “Інтерактивний Львів”. Це цифрова платформа для вивчення історії Львова через місця та простори, в якій дослідницькі тексти та мультимедійні матеріали представлені на інтерактивній карті. Тривалість прогулянки – 1 година. Про місце початку учасників повідомлять після реєстрації. Реєстрація за лінком: 

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким не байдужа історія їхнього міста. Кількість місць на більшість заходів обмежена. Реєстрація триватиме з 4 вересня 15:00 до 7 вересня 15:00 на сайті www.lviv.travel, а також з 10:00 до 18:00 за телефоном +38067 37 33 652.

Во Львове в рамках инициативы “Дни европейского наследия” состоится прогулка по Сыхову. Об этом сообщает “Центр городской истории”. 

В рамках инициативы “Дни европейского наследия” во Львове в субботу, 9 сентября, в 12:00, состоится прогулка по Сыхову “Общественное пространство Сыхова: координатная система общественных зданий”.

О том, как на пересечении ежедневных и запланированных идей творится динамический городское пространство, будет рассказывать архитектор, исследователь Центра городской истории Наталья Мисак. Прогулка сформирована на основе материалов из проекта “Интерактивный Львов”. Это цифровая платформа для изучения истории Львова через места и пространства, в которой исследовательские тексты и мультимедийные материалы представлены на интерактивной карте. Продолжительность прогулки – 1:00. О месте начала участников сообщат после регистрации. Регистрация по ссылке: 

Все мероприятия в рамках Дней европейского наследия являются бесплатными и базируются на инициативе людей, которым не безразлична история их города. Количество мест на большинство мероприятий ограничено. Регистрация продлится с 4 сентября 15:00 до 7 сентября 15:00 на сайте www.lviv.travel, а также с 10:00 до 18:00 по телефону +38067 37 33 652.


Реклама

А поділитися?