У Львові п’яного футбольного вболівальника винесли з поля на руках

Під час матчу 31-го туру української футбольної прем’єр-ліги 27 травня у Львові між луцькою «Волинню» та львівськими «Карпатами», на поле вибіг п’яний вболівальник. Про це повідомив Football Hub.

Курйоз стався за кілька хвилин до кінця першого тайму, коли «Карпати» уже забили гол суперникам.

Судячи з кольору футболки, на поле вирвався вболівальник «Карпат». Стюарди та футболісти намагалися відвести його з поля. Порушник сміявся, виривався з рук футболістів, але через сильне сп’яніння далеко на поле забігти не міг і кілька разів падав.

Коли п’яного фаната вивели за бокову лінію, до нього підбіг і ще раз повалив на землю інший прихильник «Карпат», який після цього утік.

Врешті, стюарди винесли з поля порушника на руках.

Матч завершився із рахунком 0:1 на користь «Карпат». «Волинь» вибула з прем’єр-ліги, а «Карати» посіли у турнірній таблиці чемпіонату десяту сходинку.