У Львові пара зайнялася любов’ю прямо на зупинці (оновлено, фото 18+)

logo
118841_u_lvovi_para_zajnjalasja_ljubov_ju_prjamo.jpeg


07.08.2017, 17:45

остановка, половой актЛьвів’яни визвали поліцію на вулицю Кульпарківську, 95, де, за їх словами, чоловік та жінка займалися любов’ю просто неба. Про це повідомляється у групі “Варта 1”. 

Зі слів свідків, статевий акт між жінкою і чоловіком відбувався прямо на зупинці, тож люди викликали поліцію. Поліція забрала пару в райвідділ.

Чоловік, який на зупинці громадського транспорту у Львові займався сексом разом із своєю подругою, виявився пацієнтом психіатричної лікарні. Про це повідомляє ІА ZIK. 

За даними видання, патрульні поліцейські склали протокол про адмінправопорушення щодо чоловіка та жінки, які, зі слів свідків, здійснювали статевий акт на зупинці громадського транспорту. Чоловіка доправили у Львівську психіатричну лікарню, де він перебуває на лікуванні. Голу жінку теж госпіталізували з ознаками алкогольного сп’яніння.

Львовяне вызвали полицию на улицу Кульпарковскую, 95, где, по их словам, мужчина и женщина занимались любовью под открытым небом. Об этом сообщается в группе “Варта 1”. 

По словам свидетелей, половой акт между женщиной и мужчиной происходил прямо на остановке, люди вызвали полицию. Полиция забрала парочку в райотдел.

Человек, который на остановке общественного транспорта во Львове занимался сексом вместе со своей подругой, оказался пациентом психиатрической больницы. Об этом сообщает ИА ZIK. 

По данным издания, патрульные полицейские составили протокол об административном правонарушении в отношении мужчины и женщины, которые, по словам свидетелей, осуществляли половой акт на остановке общественного транспорта. Мужчину доставили в Львовскую психиатрическую больницу, где он находится на лечении. Голую женщину тоже госпитализировали с признаками алкогольного опьянения.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...