У Львові перероблятимуть мул на біогаз

logo
114418_u_lvovi_pererobljatimut_mul_na_biogaz.jpeg


Новини, 25.07.2017

25.07.2017, 14:00

переработка ила, "Кинескоп", модернизация, грантУ ЛМКП “Львівводоканал” та ЛКП “Львівтеплоенерго” реалізують масштабні проекти: будівництво станції переробки мулу та модернізацію котельні “Кінескоп”. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий, інформує прес-служба Львівської міської ради.

За даними мера, у процесі втілення проекту перейдуть до використання альтернативного палива.

“На сьогодні важливим проектом є будівництво станції переробки мулу. Це проект, який реалізовує наше ЛМКП “Львівводоканал” і нічого подібного в Україні не було. Мул, який у нас виникає після очистки стоків, буде використовуватися як енергія біогазу. Також великий проект ми реалізуємо у ЛКП “Львівтеплоенерго”: проведемо повну модернізацію котельні “Кінескоп”, де буде добудовано нові котли, де ми переходитимемо до альтернативного палива – газу. Ми отримали 20 млн євро від Європейського банку та 10 млн євро грантових коштів. По грантових коштах ніяке місто не може з нами зрівнятися, і тут відповідь проста – це довіра до міста Львова”, – зазначив міський голова.

В ЛГКП “Львовводоканал” и ЛКП “Львовтеплоэнерго” реализуют масштабные проекты: строительство станции переработки ила и модернизацию котельной “Кинескоп”. Об этом сообщил городской голова Андрей Садовой, передает пресс-служба Львовского городского совета.

По данным мэра, в процессе реализации проекта перейдут к использованию альтернативного топлива.

“На сегодняшний день важным проектом является строительство станции переработки ила. Это проект, который реализует наше ЛГКП” Львовводоканал “и ничего подобного в Украине не было. Ил, который у нас возникает после очистки стоков, будет использоваться как энергия биогаза. Также большой проект мы реализуем в ЛКП “Львовтеплоэнерго”: проведем полную модернизацию котельной “Кинескоп”, где будут достроены новые котлы, где мы будем переходить к альтернативному топливу – газу. Мы получили 20 млн евро от Европейского банка и 10 млн евро грантовых средств. По грантовым средствам ни город не может с нами сравниться, и здесь ответ прост – это доверие к Львову”, – отметил городской голова.

Соцсети

Погода

А поділитися?