У Львові перевізників, які не вивозять сміття, штрафуватимуть

logo
25438_u_lvovi_pereviznikiv_jaki_ne_vivozjat_smi.jpeg


Станом на 21 вересня львів’яни продовжують скаржитися на переповнені смітники на деяких вулицях міста. В органах влади кажуть: якщо перевізники не вирішать проблему, їх штрафуватимуть.

Наразі з вивезенням відходів у Львові не справляються дві фірми: ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» та ТОВ «ДВ-Екосвіт». Інші ж фірми регулярно вивозять сміття. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

За його словами у компаній немає проблем із вивезенням сміття зараз.

 «Просто вони не встигли все вивезти після того, як були перебої із цим», — додає голова райадміністрації.

Куди саме вивозять сміття компанії, Іван Лозинський сказати не може.

«Це питання безпосередньо до самих фірм. Вони укладають угоди з полігонами, на які потім відвантажують відходи», — зазначає він.

За словами посадовця, якщо перевізники не вивезуть сміття до обіцяного строку, на них складуть адмінпротокол та штрафуватимуть. Наразі штраф за невивезене сміття становить близько 1500 гривень.

Львів’яни ж можуть скаржитися на невивезене сміття. Зокрема, вони можуть звертатися безпосередньо до фірми-перевізника, до приймальні своєї районної адміністрації, а також на «гарячу» лінію міста. При зверненні необхідно чітко назвати вулицю і номер будинку біля якого не вивозять відходи. Усі телефони для скарг Tvoemisto.tv зібрало тут.

Нагадаємо, останні два тижні у Львові проблеми з вивезенням сміття через те, що фірми не мають куди його відвантажувати.

Підготувала Ганна Беловольченко


Реклама

А поділитися?