У Львові під ратушею влаштували одразу два “майдани”

logo
23513_u_lvovi_pid_ratusheju_vlashtuvali_odrazu_.jpeg


Один з них – бійців АТО, а другий – противників Грибовицького сміттєзвалища.

Львівську міську раду, що розташована в ратуші, від ранку по периметру оточили пікетувальники. Найбільше тут бійців і представників спілки АТОвців, повідомляє кореспондент ТСН.

Вони розклали уже три намети. Кажуть, будуть тут жити, доки не отримають обіцяного, тобто земельних ділянок або квартир. Свою акцію вони назвали “Львівський майдан на площі Ринок” і кажуть, що вона буде безстроковою.

“Львів – це одне місто, де була виділена одна ділянка. На все решта очі закрились, є якась фейкова інформація, що АТОвцям видають квартири, але чомусь по документах ці АТОвці з Запоріжжя ще з інших міст. Це добра справа, але в нас є свої люди, хлопці які поранені, постраждали, і в першу чергу треба видати їм”, – каже керівник штабу цивільного корпусу “Азов” Львівщини Святослав Сірий.

Також біля ратуші кілька десятків людей, які живуть по сусідству із Грибовицьким сміттєзвалищем. Їхня вимога – повністю закрити смітник, вони не хочуть, аби туди знову возили непотріб і ним стабілізовувати полігон. А саме на цьому наполягала міська влада.

“Вони планують вивозити, на скільки нам відомо, вже є нова угода якась. Сім років вони ще хочуть там складувати сміття. Вони комбінують, знову хочуть людей дурити, хочуть купити, були такі розмови що по 2 тис гривень на кожен будинок, щоб дали дозвіл”, – впевнений мешканець села Малехів Зиновій Саляк.

О 10-й почалась сесія міської ради. Поки що тривають депутатські запити, а першим питанням мають заслухати інформацію щодо стабілізації Грибовицького сміттєзвалища та вивозу сміття у місті.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька


Реклама

А поділитися?