У Львові підписали угоду щодо надання кредиту на е-квиток

logo
40097_u_lvovi_pidpisali_ugodu_wodo_nadannja_kre.jpeg


Сьогодні, 17-листопада у Львові підписали угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо надання кредиту для запровадження електронного квитка. Таким чином, місто стане одним із перших в Україні з автоматизованою системою оплати проїзду в громадському транспорті.
фото: auto.onliner.by

фото: auto.onliner.by

 З моменту підписання угоди розпочинається старт проекту, реалізація якого почнеться у квітні 2017 року й триватиме близько року. «Наступний крок – це відбір Банком і містом експертів, які, власне, будуть формувати усі тендерні процедури, щоб ця структура, яка буде впроваджувати квиток, мала найбільший досвід і була найбільш фаховою. Це все буде за законодавством Європейського Союзу», – відзначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Електронний квиток – це не тільки зручність, але й можливість відслідкувати пасажиропотоки, оскільки і в електротранспорті, і в маршрутках будуть встановлені GPS-навігатори. Ми зможемо краще планувати транспортні маршрути і вивести значну частину перевезень з тіні. При мінімальних розрахунках нам вдасться легалізувати принаймні 20% транспортних доходів. Світова практика показує, що цей показник може сягнути навіть 40-50%», – розповіла керівник міського управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Ольга Сивак.

Нагадаємо, 21-го жовтня, у Львівській міськраді ухвалили умови кредиту від ЄБРР для впровадження е-квитка. Зокрема, згідно з ними, місто повертатиме кошти упродовж 13-ти років. Перші 3 роки будуть пільговими. Кредит гаситимуть двадцятьма рівними платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов’язань щодо надання коштів.

Додамо, що кредитні кошти підуть на обладнання, яке встановлять у кожному транспортному засобі; облаштування необхідних пристроїв на зупинках, щоб пасажири могли купувати чи поповнювати транспортні картки; створення Центрів обслуговування пасажирів для комунікації та реагування; запровадження колл-центрів й ремонтних підрозділів, які обслуговуватимуть систему е-квитка.

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...