У Львові пікетували офіс ВО «Батьківщина»

logo
26806_u_lvovi_piketuvali_ofis_vo_batkivwina.jpeg


Сьогодні, 27 вересня, близько десятка активістів з різних громадських організацій пікетували офіс ВО «Батьківщина» у Львові. Протестувальники звинуватили лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко та інших членів цієї партії у співпраці із Кремлем та «затягуванні України в Росію».

Пікет розташувався напроти будинку, в якиму розташований офіс «Батьківщини». Учасники акції продемонстрували перформанс – дівчину в кайданах, яка символізувала Україну, на імпровізовану територію «Расеї» затягував іграшковий лис, що символізував Юлію Тимошенко та партію «Батьківщину».

«Ми вважаємо, що представники «Батьківщини» та Юлія Тимошенко зокрема є п’ятою колоною Росії. Ця партія працює на Кремль та на Путіна. Сама суть цього політичного об’єднання – це затягування України в російське ярмо», – зазначив координатор пікету Андріан Кліщ. 

В руках активістів були плакати з написами: «Юля, за тобою плаче тюрма або Россдума», «Юля – Пуйло, ла-ла-ла», «Вибачся перед львів’янами», «Львів не хоче ні Яника, ні Юлі». Також активісти вигукували «Ганьба!».

«Останньою краплею стало те, – додав Андріан Кліщ, – що Тимошенко, приїхавши на Форум Видавців до Львова, дозволила собі сказати, що всі львів’яни хочуть попередньої влади, бо ця дуже погана. Ми, звісно, не захищаємо сьогоднішню владу, але разом з тим вважаємо, що ця особа не мала жодного права висловлювати позицію львів’ян і, тим більше, на користь проросійської влади Януковича».

З офісу «Батьківщини» вийшло 15-20 представників партії. Всі вони почали сперечатися з пікетувальниками, називаючи їх акцію проплаченою. Також представники «Батьківщини» відмовились надавати коментарі журналістам.


Реклама

А поділитися?