У Львові після святкування в кафе хрестин з отруєнням госпіталізовано 12 осіб

logo
u_lvovi_pislja_svjatkuvannja_v_kafe_hrestin_z_otruennjam_gospitalizovano_12_osib.jpg


Фото УНИАНЗа даним фактом порушено кримінальну виробництво / Фото УНІАН

У Львові після святкування в кафе хрестин новонародженої дитини з отруєнням госпіталізовано 12 осіб, серед яких 15-річний хлопець.

Читайте такожСпалах кишкової інфекції в Ізмаїлі завершився – СЕС

Як повідомили УНІАН у Львівському обласному центрі екстреної медицини та медицини катастроф, 6 липня о 9:30 зафіксовано групове захворювання із проявами гострої кишкової інфекції. З’ясувалося, що постраждалі 4 липня були на святкуванні хрестин новонародженої дитини в кафе “Імперія” у місті Львові на вул. Торф‘яній.

«Станом на 19:00 6 липня, в інфекційне відділення лікарні госпіталізовано 12 осіб, із них одна дитина. Госпіталізовані пацієнти перебувають в стані середньої важкості. Постраждалим проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних заходів», – йдеться у повідомленні.

У вогнищі інфекції проводиться епідеміологічне розслідування. Причина можливого отруєння з’ясовується.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 325 КК України (Порушення правил, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим заразним захворюванням і боротьби з ними, якщо ці дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань,- карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).


Реклама

А поділитися?