У Львові після трагічного випадку знову з’явилося “Вікно життя”

logo
79649_u_lvovi_pislja_tragichnogo_vipadku_znovu_.jpeg


05.04.2017 03:30

У Львові після трагічного випадку знову з'явилося "Вікно життя"

Місце, де анонімно можуть залишати новонароджених, облаштували у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вулиці П. Орлика, 4, пише газета “Експрес”.

“Покинуті немовлята потрапляють все одно до нас, адже мають пройти обстеження, — розповідає Дмитро Квіт, головний лікар міської комунальної дитячої лікарні. — Тому й “Вікто життя” облаштували саме в нашому медзакладі, у подвір’ї лікарні. Того, хто принесе немовля, не буде видно на камерах відеоспостереження. Проте при відкритті “вікна” спрацьовуватиме звуковий сигнал, а в боксі є камера, щоб персонал бачив тільки дитину”.

Раніше у Львовi дiяли два “Вiкна життя” — при пологовому будинку на вулицi Дж. Вашингтона i при шпиталi iменi Андрея Шептицького. Уперше такий пункт відкрили у 2009 році. До 2014-го у “Вікнах життя” виявили чотирьох здорових немовлят. У 2014 році прокуратура розпочала кримiнальне провадження за фактом смертi через переохолодження немовляти, яке залишили у “вікні” при шпиталi Шептицького: не спрацювала сигналізація. Після цього випадку такі пункти в місті закрили.

Богданна МАРТИНИК

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?