У Львові планують наступні навчання військових

logo


16:00 19 жовтня 2017 р.

У Національній академії сухопутних військ розробляють сценарій навчання й відпрацьовують питання всебічного забезпечення, підготовки району маневрів та координації між сторонами-учасниками.

У міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 19 жовтня: «У Національній академії сухопутних військ розпочався рекордний за кількістю учасників курс планування багатонаціональних навчань. Такі курси відбуваються на базі Академії вже декілька років поспіль. Цьогоріч участь у ньому беруть понад шести десятків військовослужбовців з України, Грузії, Македонії, Чорногорії, Боснії та Герцеговини. Триватиме захід впродовж двох тижнів».

«Як і зазвичай, в ролі головних інструкторів та кураторів – офіцери Збройних сил Канади, котрі мають значний досвід в організації та проведенні подібних міжнародних заходів із підготовки військ, зокрема й в Україні. Очолив канадську делегацію офіцер управління військово-освітнього співробітництва міністерства оборони Канади – майор Крістіан Папіно», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Утім, основну частину занять проводять саме офіцери Збройних Сил України та інших країн, які вже раніше успішно завершили цей курс та неодноразово брали участь у багатонаціональних навчаннях. До прикладу – зі складу Литовсько-Польсько-Української бригади», – запевнили також у міністерстві оборони.

Майор Крістіан Папіно зазначив: «Цей курс не просто дає військовослужбовцям необхідні знання та навички для організації військових маневрів. Для них це, насамперед, можливість досягти взаєморозуміння для майбутніх спільних дій, нагода навчитись діяти за єдиними стандартами. У нашому випадку це стандарти Північноатлантичного альянсу. Цьогоріч він вже є унікальним за безпрецедентною кількістю учасників. Окрім того, це є яскравим свідченням того, що ми продовжуємо зміцнювати наші взаємовідносини та підвищувати рівень взаємосумісності, що є надзвичайно важливим, перш за все, для армій тих країн, які тримають курс на вступ до НАТО».

«За планом курсу, слухачі поділені на групи і після низки теоретичних занять повинні на практиці відпрацювати всі етапи планування та організації багатонаціонального навчання. Зокрема, вони розроблятимуть сценарій навчання, відпрацьовуватимуть питання всебічного забезпечення, підготовки району маневрів, координації між сторонами-учасниками тощо», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.