У Львові почали готуватися до Різдва

logo
139433_u_lvovi_pochali_gotuvatisja_do_rizdva.jpeg


06.10.2017, 14:30

Рождество, ярмаркаЛьвівська міська рада оголосив конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку з 8 грудня 2017 року до 20 січня 2018 року на просп. Свободи (перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької) та на пл. Ринок.

Згідно з умовами конкурсу організатори ярмарку повинні передбачити окремі сектори для торгівлі сувенірною та художньою продукцією народних промислів та торгівлі продовольчими товарами із дотриманням санітарного законодавства.

Також передбачається встановлення мобільних, декоративних, дерев’яних збірно-розбірних конструкцій, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, належного підключення до електромереж, відеоспостереження, цілодобової охорони, прибирання та вивозу сміття, дотримання пожежного та санітарного законодавства.

Організатори повинні подбати й про культурно-розважальне наповнення.

Львовский городской совет объявил конкурс на проведение и обустройство Рождественской ярмарки. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Львовский городской совет объявляет конкурс на проведение и обустройство Рождественской ярмарки с 8 декабря 2017 года до 20 января 2018 года на ул. Свободы (перед Львовским национальным академическим театром оперы и балета им. С. Крушельницкой) и на пл. Рынок.

По условиям конкурса организаторы ярмарки должны предусмотреть отдельные сектора для торговли сувенирной и художественной продукцией народных промыслов и торговли продовольственными товарами с соблюдением санитарного законодательства.

Также предусматривается установление мобильных, декоративных, деревянных сборно-разборных конструкций, обеспечение стилизованного оформления локации ярмарке с использованием световых декораций, надлежащего подключения к электросетям, видеонаблюдения, круглосуточной охраны, уборки и вывоза мусора, соблюдение пожарного и санитарного законодательства.

Организаторы должны позаботиться и о культурно-развлекательном наполнении.


Реклама

А поділитися?