У Львові почали встановлювати безплатні квартирні лічильники

logo
139675_u_lvovi_pochali_vstanovljuvati_bezplatni_.jpeg


07.10.2017 12:00

У Львові почали встановлювати безплатні квартирні лічильники

У Львові почали встановлювати безплатно квартирні прилади обліку гарячої води одержувачам субсидій, пише газета “Експрес”.

Ще в лютому міські обранці проголосували за встановлення квартирних лічильників холодної та гарячої води споживачам, яким призначено субсидію. Усі витрати на це мають покрити грішми із міської скарбниці.

Щойно тепер львів’янам стали встановлювати безплатно лічильники гарячої води, а от на безплатні приладиобліку холодної води, вочевидь, доведеться ще зачекати.

“Зараз безплатно лічильники гарячої води встановлюють у Сихівському та Шевченківському районі, — розповідає Володимир Штейбарт, головний інженер ЛМКП “Львівтеплоенерго”. — Коли відбувалася закупівля, ще у травні, то ми не мали точної інформації про кількість необхідних лічильників. Тому уклалидоговір із постачальником, у якому йдеться про 3300 приладів обліку. Та насправді їх потрібно менше — приблизно 2200. І це при тому, що в деяких квартирах потрібно встановлювати по два лічильники: один — на кухні, а інший — у ванній”.

Прилади обліку гарячої води встановлюють відповідно до списків, отриманих із відділів соцзахисту.

Богданна МАРТИНИК, газета “Експрес”

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?