У Львові податкова міліція викрила фірму, яка надавала послуги з відмивання грошей

logo
116913_u_lvovi_podatkova_milicija_vikrila_firmu_.jpeg


У вівторок, 1 серпня, податкова міліція Львова припинила діяльність фірми, яка надавала послуги з відмивання грошей. Фірма надавала підприємствам регіону послуги з мінімізації податків, а також перетворення безготівкових коштів у «тіньову» готівку через документальне оформлення удаваних операцій. Податковий кредит фірми формувався за рахунок підприємств-імпортерів та підприємств оптової торгівлі. Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Послугами фірми скористалося понад півсотні підприємств.

За результатами проведених обшуків за місцем проживання та в автомобілях фігурантів справи було виявлено печатки 19 підприємств, кліше підписів, підписані бланки з відтисками печаток, комп’ютерні системні блоки з програмами для подачі електронної звітності та реєстрації податкових накладних, паспорти, пенсійні посвідчення, носії інформації, чорнові записи про видачу клієнтам готівки, кредитні картки, чекові книжки на отримання готівки.

Наразі тривають слідчі дії.

До слова, кримінальна відповідальність за ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах передбачає штраф від 255 до 425 тис. грн.


Реклама

А поділитися?