У Львові покажуть документальний фільм про подорож Україною на мотоциклах

logo
34025_u_lvovi_pokazhut_dokumentalnij_film_pro_p.jpeg


У Львові покажуть першу українську документальну стрічку, виконану в жанрі road movie. 5 листопада відбудеться прем’єра фільму «Dustards» – історія про мотоподорож країною, у якій взяли участь четверо друзів. 

«Автор ідеї фільму, Олександр Попко – мандрівник за професією, має агенцію подорожей. А ще він крутий спортсмен з велоспорту. Володимир Череміс грав колись в київській групі STINX. Зараз він має свій бренд одягу і спорядження Hardride, серед іншого займається створенням кастомних роверів і працює художником-постановником. Ігор Калюх робить своїми руками різні речі з дерева. Сергій Дозер займається кастомізацією мотоциклів, і робить це на такому рівні, що його знають і за межами України. На байках його авторства якраз і їдуть хлопці в кіно», – розповідає про героїв фільму організаторка кінопоказу Ляна Мицько. 

На презентації, окрім перегляду фільму, гості зможуть зустрітись із авторами кінострічки та героями «Dustards», а також оглянути унікальні мотоцикли, на яких герої здійснили свою подорожу. Також після прем’ри, відбудеться виступ Sasha Boole.

Львівська прем’єра фільму відбуватиметься у клубі FestRepublic. Початок події о 20:00, вхід безкоштовний.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...