У Львові покажуть документальний фільм про волонтерів

logo
u_lvovi_pokazhut_dokumentalnij_film_pro_volonteriv.jpg


У Львівській міській раді відбувся брифінг з нагоди прем’єри документального фільму «Хто, як не ми?». Про це повідомили на порталі депутатів ЛМР.

Зі слів начальника відділу громадського партнерства Ореста Файфурки, проект «Перемога починається з тебе!» став одним з переможців Конкурсу соціально-культурних проектів, який проводить Львівська міська рада. 

«У цьому році на Конкурс соціально-культурних проектів було подано загалом 103 проекти, з них 31 переміг. Зокрема, на напрямок «Розвиток громадянського суспільства» було подано 15 проектів, перемогло – 5. Власне, і один з них – «Перемога починається з тебе!». А сьогодні вже очікуємо на прем’єрний показ фільму».

Керівник Благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО» Сергій Глотов зазначив, що проект «Перемога починається з тебе!» символізує перемогу над людською байдужістю.

«У рамках проекту ми показуватимемо фільм і будемо розповідати про діяльність волонтерів, які вже два роки допомагають фронту. Це може бути таким прикладом для людей, які хочуть долучитись, але не знають як. Також покази будуть проводитись у кожному районі Львова, щоб охопити якомога більше львів’ян» .

Як повідомила волонтер та координатор проекту «Перемога починається з тебе!» Анастасія Горова, до Львова приїдуть волонтери з інших міст, щоб поділитись досвідом і продемонструвати, наскільки може бути різносторонньою допомога. 

«Це може бути виготовлення патріотичної продукції, допомога дітям в зону АТО, благодійні ярмарки. Тобто долучитись може кожна людина в залежності від своїх професійних навичок, інтересів. Навіть приділяючи кілька годин на тиждень, ти вже долучаєшся до перемоги і вносиш свою лепту. З власного досвіду можемо сказати, що це найкращий засіб від депресії під час війни».

Зі слів автора фільму Володимира Местини, фільм знімали майже рік.

«Першого волонтера я за фільмував 2 серпня 2015 року у розташуванні 80-ї аеромобільної бригади в Луганській області. Після цього виникла ідея цього фільму. Там прозвучала фраза «Хто, як не ми?». І справді, хто, як не ми будемо брати на себе відповідальність за нашу армію?».

Додамо, що урочиста прем’єра документального фільму про діяльність військових волонтерів «Хто, як не ми?» відбудеться 8 липня о 18:00 год. у приміщенні Українського товариства охорони пам’яток (м. Львів, вул. Коперника, 40а).

Довідка. Фільм складається з 40 окремих сюжетів, у яких волонтери з різних міст України розповідають про свою діяльність як волонтерів, про те, як вони допомагають військовим, через що їм довелося пройти на волонтерському шляху. У фільмі також беруть участь військові, які висловлюють подяку за підтримку.

Разом із прем’єрою у Львові стартує проект БФ «Народна підтримка воїнів АТО» «Перемога починається з тебе!», що реалізується за підтримки Львівської міської ради. У рамках проекту в шести районах Львова буде проведено покази фільму «Хто, як не ми?». Метою проекту є підвищення волонтерської активності серед львів’ян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ


Реклама

А поділитися?