У Львові покажуть «літературне кіно»

logo
39803_u_lvovi_pokazhut_literaturne_kino.jpeg


Львівський кіноцентр 17 листопада розпочинає Фестиваль літературного кіно. До програми показів потрапили найкращі екранізації та біографічні фільми дотичні до світу літератури.

«Книга джунглів»

Кожен показ присвячений якомусь із семи різних письменників. Розпочинає фестиваль автор «Сніданку у Тіффані» Трумен Капоте.

Щоправда, у цьому випадку глядачі зможуть побачити не культову екранізацію з Одрі Хепберн у головній ролі, а біографічний фільм Беннетта Міллера. Головну роль у картині зіграв Філіп Сеймур Гофман, який отримав за цю роль «Оскар».

«Бійцівський клуб»

У картині йдеться про журналістське розслідування, яке поглинуло кілька років життя Капоте та призвело до створення одного з найпотужніших психологічних трилерів в історії — «Холоднокровного вбивства».

Також протягом фестивалю можна буде подивитись фільми Девіда Кроненберга «Обід голяка» за твором Вільяма Сьюарда Барроуза, «Гульвісу» Барбета Шредера за Чарлзом Буковскі, «Бійцівський клуб» Девіда Фінчера за Чаком Поланіком.

«Ім’я троянди»

Для дітей покажуть класичний анімаційний фільм «Книга джунглів» студії Волта Діснея за Редьярдом Кіплінгом. Завершить фестиваль «Ім’я троянди» Жана-Жака Ано за романом Умберто Еко.

Повну програму фестивалю можна подивитись тут.


Реклама

А поділитися?