У Львові покажуть унікальну виставку мистецьких робіт КУБ

logo
101277_u_lvovi_pokazhut_unikalnu_vistavku_mistec.jpegЛьвів’ян та гостей міста з 23 червня запрошують у Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, щоб побачити унікальне мистецьке творіння – великий металевий куб, у якому міститимуться близько 30 робіт талановитих художників. Про це сьогодні, 16 червня, на прес-конференції повідомив Олег Давиденко, художник, автор проекту «АРТ-КУБ», інформує кореспондент Гал-інфо.

фото: Віктор Маринюк Гал-інфо

Як розповів Олег Ховпун, керівник проектів фундації, ідея створення спеціального куба виникла вже давно. Основною метою було об’єднати молодих талановитих людей, щоб вони могли спілкуватись на спільні теми, взаємно чогось навчитись, а також розраховувати на допомогу та підтримку «Арт-фундації» .

Ольга Філатова, готова правління Арт-фундації, зазначила, що Львів – це культурна столиця України, відтак, тут, окрім кави та ресторанів, має бути й багато мистецтва.

«Львів багате місто на історичні спогади, пам’ятки архітектури, видатні прізвища – це є міцна база для вирощування талантів, яких згодом знатиме весь світ. Ми чекаємо молодих митців, які мають сильну та нову енергію, які мають відчуття рівності із митцями європейських країн»,  – сказала Ольга Філатова.

фото: Віктор Маринюк Гал-інфо

фото: Віктор Маринюк Гал-інфо

Олег Давиденко пояснив, як працюватиме унікальна конструкція «АРТ-КУБ».

«Реалізувати цей проект було досить складно, але ми на 99% втілили те, що планували. Куб, розміром 6 на 6 м, стоятиме у парку і кожен охочий зможе підійти та подивитись на картини.

Куб – це символічна конструкція із близько 30 спеціальними елементами освітлення. Це буде наче відчуття биття серця. Ця конструкція буде накрита спеціальним прозорим покриттям, аби не пошкодити її. Після експозиції картини можна буде побачити на інших виставках у місті», – розповів Олег Давиденко.


Реклама

А поділитися?