У Львові показують унікальну документалку про гірських вівчарів. Розклад сеансів

logo
28876_u_lvovi_pokazujut_unikalnu_dokumentalku_p.jpeg


Із 29 вересня фільм львівського режисера Остапа Костюка «Жива ватра» вийшов у широкий прокат. У Львові його ще можна переглянути у Львівському кіноцентрі з 6 по 11 жовтня.
фото: facebook.com/lvivfilmcenter

фото: facebook.com/lvivfilmcenter

У Львові стрічку можна переглянути у Львівському кіноцентрі, що на вулиці Володимира Великого, 14а. Квитки можна придбати безпосередньо у касі кінотеатру, або на офіційній сторінці у мережі «Facebook».

Години прокату:

 6.10. (четвер) – 19:45 

 7.10. (п‘ятниця) – 17:00

 8.10. (субота) – 17:00

 9.10. (неділя) – 19:00

 10.10. (понеділок) – 19:45

 11.10. (вівторок) –  19:00

«Жива ватра» – це мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат та долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін, який став підсумком 10-річного дослідження режисером гуцульської культури. «Це фільм про людське покликання. Про щоденну працю без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і дитинство, яке залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих», – розповідає про фільм режисер Остап Костюк.

Фільм об’їхав більш ніж 20 кінофестивалів світу, отримав спеціальний приз журі на Міжнародному фестивалі документального кіно «Hot Docs» – найбільшому північноамериканському форумі неігрового кіно. Також у 2015 році кінокартині присвоїли нагороду мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад». Картина була відзначена дипломом журі «за вираз надії на збереження національної культури в умовах глобалізації», та іншими нагородами.

Додамо, Остап Костюк народився 1979 року в Коломиї, Івано-Франківська область. Закінчив історичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, а також акторську студію Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса. Як актор працював у Театрі імені Леся Курбаса. Є співавтором таких музичних проектів, як «Banda Arkan», «Tatosh Banda», «Гич Оркестр». Кінодебют Остапа Костюка відбувся у 2011 році. У співавторстві з Олександром Поздняковим він зняв короткометражну стрічку «Ману і капуста». У 2015 році було представлено документальну стрічку «Жива ватра». 

Опублікувала Олена Ільків

 


Реклама

А поділитися?