У Львові поліція обшукує бійців батальйону «Донбас»

logo
130681_u_lvovi_policija_obshukue_bijciv_bataljon.jpeg


12 вересня біля Винниківського озера поліція обшукує представників внутрішнього корпусу батальйону «Донбас». Про це повідомляє журналіст ZAXID.NET TV з місця події. За словами поліції, вони перевіряють анонімне повідомлення про «невідомих людей у військовій формі з сумками зі зброєю і вибухівкою».

На місце приїхала поліція, спецпризначенці та вибухотехніки, вони оглядають речі військових. Представники батальйону «Донбас» самі показали правоохоронцям зброю, яка розряджена і на яку вони мають дозвіл. Заборонених речей чи вибухівки у них не знайшли.

За словами військових, за чотири дні це вже восьмий обшук, який у них проводять.

Військові кажуть, що відпочивали біля озера. 10 вересня на запрошення громадських активістів вони брали участь у забезпеченні порядку на кордоні у Краковці, коли його перетинав Михеіл Саакашвілі.

Близько 40 осіб з батальйону приїхали на Львівщину з різних регіонів України. Але зараз військові не поспішають повертатися додому, поки ситуація напружена. З їх слів, вони охоронятимуть суспільство від тітушок.

Поліція поки що не коментує ситуацію.

Через повідомлення про вибухівку з території Винниківського озера нікого не евакуйовували, оскільки зараз вже не купальний сезон і відпочивальників там немає.

До слова, сьогодні на брифінгу у Львові Михеіл Саакашвілі та його адвокати заявили про переслідування їхніх прихильників та активістів по всій Україні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...