У Львові поліція вилучила гашиш у студента з Єгипту

logo
127765_u_lvovi_policija_viluchila_gashish_u_stud.jpeg


Правоохоронці вилучили в іноземного студента з Єгипту гашиш, який той  зберігав за місцем свого тимчасового проживання на вулиці Колосковій у Львові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ НП у Львівській області.

Під час проведення санкціонованого обшуку у квартирі одного з будинків по вулиці Колосковій у Львові, де тимчасово проживав 25-річний громадянин Єгипту, студент одного з львівських вищих навчальних закладів, правоохоронці виявили п’ять згортків з речовиною, схожою на наркотичний засіб «смола канабісу» (гашиш) вагою близько десяти грамів, а також два пристрої для викурювання наркотичних засобів.

Виявлені наркотичні засоби та приладдя для їх вживання поліцейські  скерували на експертне дослідження. Вирішується питання правової кваліфікації злочину згідно норм Кримінального кодексу України, також проводиться перевірка законності перебування іноземного громадянина на території України.

Нагадаємо, протягом серпня на території Львівщини проходили загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», метою яких є зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні  та державі загалом.

Фото: соцмережі


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...