У Львові понад 300 майданчиків зі сміттям залишаються переповненими

logo
58126_u_lvovi_ponad_300_majdanchikiv_zi_smittja.png


Протягом середи, 25 січня, у Львові очистили понад 90 переповнених майданчиків зі сміття. На ранок четверга, 26 січня, із 1220 майданчиків переповненими залишається 302. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

«Після вчорашньої комісії з надзвичайних ситуацій в області жодної додаткової можливості для вивезення наразі не з’явилось. Вивозимо там, де і раніше, використовуючи попередні домовленості в Львівській області та інших областях. Чекаємо на підписання договорів з новими полігонами, які підготували та скерували ще вчора ввечері», – написав Садовий.

Як зазначив начальник департаменту житлого господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, термін дії договорів з перевізниками становитиме лише тиждень. Потім мерія Львова знову має самостійно вирішувати проблему з вивезенням сміття, тому пошук полігонів, які готові прийняти відходи, не припинятимуть.

Андрій Садовий також зазначив, що зараз місту треба вирішити три питання: припинення блокади міста, протиаварійні та стабілізаційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі та розблокування процесу по кредиту Європейського інвестиційного банку для будівництва сміттєпереробного комплексу.


Реклама

А поділитися?