У Львові позаймаються в автослаломі

logo
25296_u_lvovi_pozajmajutsja_v_avtoslalomi.jpeg


635323779831693498У неділю, 25 вересня, на території парку культури ім. Богдана Хмельницького проходитимуть заключні змагання з перегонів класу «Автослалом» Всеукраїнської чемпіонської серії з автомобільного слалому «Кубок Лева 2016», у якому візьмуть участь команди з Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Києва, Одеси, Львова та інших міст України.

Автослалом – це перегони, які відбуваються на час по розміченій стійками території з крутими поворотами та розворотами на 180 градусів заднім і переднім ходом.

Такий вид спорту придумали для стимулювання навиків керування автомобілем, як професійних, так і простих водіїв. Метою є залучення молоді до заняття спортом та популяризації заняттям спортом серед громадян України.

«За хорошою традицією восени ми вчетверте поспіль приймаємо Всеукраїнську чемпіонську серію з автослалому. Оскільки це останній етап – фінал, ми очікуємо багато учасників з усієї України, що безперечно подарує багато драйву та адреналіну як учасникам, так і глядачам», – розповів Юрій Потюк, організатор змагань.

Організаторами змагань є Автомобільний клуб «Мотор Груп» і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

План заходу:

09:00 год. – початок прийому заявок

12:00 год. – реєстрація, інструктаж, тренувальні заїзди

13:00 год. – урочисте відкриття

13:30 год. – залікові заїзди

18:00 год. – нагородження, закриття заходу


Реклама

А поділитися?