У Львові працівники третьої стоматполікліники не впустили на роботу нового керівника

logo
117027_u_lvovi_pracivniki_tretoji_stomatpoliklin.jpeg


Сьогодні, 2-го серпня, стоматологи 3-ї поліклініки не впустили на робоче місце свого нового керівника.

За інформацією прес-служби міської ради, група невідомих осіб близько 09:00 заблокувала вхід в медичну установу та не впустила в поліклініку новопризначеного керівника.

На місце події для переговорів з бунтівниками приїхав керівник управління охорони здоров’я ЛМР, його заступник та керівник департаменту. Однак люди відмовилися розблокувати вхід в медичну установу.

“На всі наші роз’яснення про те, що чинне законодавство не передбачає ніяких конкурсів, колективних голосувань чи виборів, а передбачає, що головного лікаря закладу охорони здоров’я призначає і звільняє міський голова міста або особа, якій він делегує ці повноваження. По розподілу повноважень Львівської міської ради ці повноваження делеговані мені. Я свого рішення змінювати не буду – я призначив керівника, якому довіряю, вважаю, що він зможе керувати у такій непростій ситуації”, – зазначив Зуб. 

Новий головний лікар 3-ї стоматполіклініки вирішив написати подання в правоохоронні органи, аби розбіратись в даній ситуації.

Нагадаємо, що взимку цього року у Львові вирішили перетворити у некомерційні підприємства чотири комунальні стоматполіклініки міста. Ця реформа викликала хвилю обурення серед працівників стоматологічної сфери.

Додамо, що вже у лютому цього року депутати міської ради Львова прийняли ухвалу щодо перетворення чотирьох стоматполіклінік Львова у комунальні некомерційні підприємства. 

Читайте також на нашому сайті: 

ТОП-5 фестивалів, які варто відвідати кожному львів’янину до кінця літа.


Реклама

А поділитися?