У Львові працює понад 140 камер відеоспостереження

logo
116022_u_lvovi_pracjue_ponad_140_kamer_videospos.jpeg


Сьогодні, 15:31

У Львові працює понад 140 камер відеоспостереження

На сьогоднішній день Центр безпеки міста опрацьовує зображення з понад 140 камер відеоспостереження, які розміщені по місту. Як розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль, основне завдання – це моніторинг, гарантування безпеки та громадського порядку.

«Ми побудували Центр безпеки, який служить як для міста, так і для правоохоронних органів і він працює цілодобово. Все почалось зі встановлення у центрі Львова 50-ти камер відеоспостереження, які були першим кроком до створення Центру безпеки міста. Важливим критерієм було об’єднання системи між правоохоронними органами і Львівською міською радою. Камери, які на сьогоднішній день є, а їх вже понад 140, ми проводжуємо встановлювати на важливих та стратегічних об’єктах, на перехрестях. У 2017-2018 роках буде реалізовуватися проект «Розумний квартал», де для мешканців будуть зроблені відповідні зони відпочинку, але все це потребує моніторингу. Там ми також встановлюватимемо камери відеоспостереження.

Ця технологія нам допомагає діяти, вирішувати і правильно розуміти те, на що нам потрібно звернути увагу», – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.


Реклама

А поділитися?