У Львові правоохоронці «накрили» бордель

logo
139501_u_lvovi_pravoohoronci_nakrili_bordel.jpeg


Затримали сутенера та повій, а також 19-річну дівчину – адміністратора «салону».

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Вчора, 5 жовтня, правоохоронці затримали чоловіка, який займався сутенерством та дівчат, якій надавали платні сексуальні послуги.

Зловмисником виявився 43-річний львів’янин. Він шукав клієнтів через мережу Інтернет, відвозив повій «на виклик», охороняв дівчат, а також отримував гроші за послуги надані дівчатами.

Йому допомагала 19-річна дівчина, вона була адміністратором цього «салону». Сама дівчина з Полтавської області, у борделі приймала дзвінки-замовлення та займалась організацією роботи в «салоні». Дівчину також затримали.

А під час обшуку борделю правоохоронці викрили повій. Виявилось, що вони вже притягувались до відповідальності за проституцію. Вони надавали свої платні сексуальні послуги у нічних клубах. Як і минулого разу дівчат притягнули до адміністративної відповідальності. Також під час обшуку знайшли 10 тисяч гривень, мобільні телефони, засоби контрацепції та два пістолета.

На сутенера та адміністратора борделю відкрили кримінальне провадження за сутенерство або втягнення у проституцію (ч.2. cт. 303 КК України). Покарання за цією статтею – позбавлення воді на термін від 4 до 7 років.

«Львівські» додають, що адміністративна відповідальність за заняття проституцією – штраф від 850 гривень до 8 500 тисяч гривень.


Реклама

А поділитися?