У Львові представили графічні історії від Зоряни Базилевич

logo
40895_u_lvovi_predstavili_grafichni_istoriji_vi.jpeg


У кав’ярні творчого простору “Щось цікаве” (площа Ринок, 13) демонструють виставку графічних робіт та арт-буку (книжки-блогу) львівської мисткині Зоряни Базилевич.

У галереї розповідають, що художниця працює в різних жанрах, і це – живопис, графіка, ілюстрація, колаж. Багато експериментує з техніками і темами, фарбами, формами, паперами і комп’ютером. Ілюструє книжки для дорослих і дітей, малює олією й акрилом, олівцями і пастелями.

Сама ж мисткиня розповідає, що полюбляє спостерігати за світом і відображати його. «Цю потребу пам’ятаю з дитинства. Супроводжує вона мене і сьогодні: бачити і запам’ятовувати миті-події, з яких складається навколишній світ, і через малюнки і кольори ділитися ними з іншими людьми», – говорить Зоряна. – Два роки тому виникла ідея вести блог про цікаві події з нашого життя, фіксувати їх на папері та описувати короткими історіями. Згодом ідея підросла і вирішила втілитися в книжку з короткими історіями і незвичними малюнками…”

Ознайомитися із короткими історіями Зоряни Базилевич можна до 8 грудня. Також придбати стильні авторські сумки, футболки , горнятка з принтами малюнків, пов’язаних із блогом.

Вхід на виставку – вільний.

Куратори творчого простору просять потенційних відвідувачів звернути увагу на часові межі гостювання: до галереї «Щось цікаве» можна приходити щодня з 6.00 до 23.00!

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів


Реклама

А поділитися?