У Львові представили книгу про правоохоронців, які загинули в зоні АТО (ФОТО)

logo
132659_u_lvovi_predstavili_knigu_pro_pravoohoron.jpeg


В суботу, 16-го вересня, в рамках Форуму видавців у Львові презентували “Книгу пам’яті МВС”. На сторінках книжки розповідається про мужніх правоохоронців, які віддали своє життя за спокій в нашій з вами країни.

Як повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області, автори книги розповіли про життєву дорогу 420 бійців, які загинули під час російської агресії на територїї України.

“В книзі в хронологічному порядку описані події від 2014 року до цьогорічного літа”, – зазначив директор Департаменту МВС України Артем Шевченко.

Фото: відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській областіФото: відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області

Фото: відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській областіФото: відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області

Автори книги присвятили окремі статті кожному українському Герою, які віддали своє життя в трагічні часи новітньої української історії. До того ж, в книзі є світлини, подробиці з фронтового життя та смерті, спогади родичів, друзів, знайомих та побратимів про тих, хто пішов у Вічність.

Нагадаємо, нещодавно “Видавництво УКУ” звинуватило харківське видання “Фоліо” в плагіаті книги “Йосип Сліпий. Спогади”, яку вони представили на Форумі видавців у Львові.

Ще раніше “Львівські” писали про те, що праворадикали у Львові зірвали презентацію книжки “Ліва Європа”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...