У Львові представили виставку “Жиє слово”

logo
33608_u_lvovi_predstavili_vistavku_zhie_slovo.jpeg


Ініціативу київської майстерні каліграфії «MonkeyART» щодо експонування робіт сучасних каліграфів як візуалізації фрагментів творчості Івана Франка підтримали в арт-просторі «Щось цікаве», яка розташована у внутрішньому подвір’ї будинку №13 на площі Ринок.  

Як розповіли «Дню» у галереї, мета заходу – вшанування пам’яті письменника, поета, публіциста, перекладача й ученого Івана Франка, 160-річчя від дня народження якого відзначаємо цього року. Також майстри, що приїхали зі столиці до міста Лева, хочуть поширити знання  про каліграфію як про частину культурної спадщини слов’янського народу.

Виставку «Жиє слово» відкрили учора, 21 жовтня: представили роботи і провели безкоштовний майстер-клас, у програмі якого була передбачена невеличка лекція  про базові поняття каліграфії, також – знайомство з інструментами й основами каліграфії, а це, нагадаємо, мистецтво гарного письма, так званий краснопис.   

Експозиція у галереї просто неба «Щось цікаве» триватиме до 11 листопада. На весь виставковий («каліграфічний») період заплановано кілька майстер-класів, зокрема – «Український скоропис», «В’язь», «Готика» та «Італійський курсив». Заняття – платні і на них потрібно записуватися заздалегідь.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА. 


Реклама

А поділитися?