У Львові презентують новий Статут міста

logo
119543_u_lvovi_prezentujut_novij_statut_mista.jpeg


10.08.2017, 09:55

Устав, общественные слушанияСьогодні у Львові відбудуться громадські слухання проекту Статуту територіальної громади м. Львова. У проекті нового Статуту прописані як обов’язки і права влади міста щодо своїх мешканців, так і права мешканців міста. Про це повідомляє відділ громадського партнерства Львівської міської ради.

Зокрема, передбачено право на якісний громадський транспорт, освітлення вулиць у нічний період, забезпечення громадськими місцями для відпочинку, спорту і дозвілля, забезпечення закладами культури і спорту. Громада також має право відкликати депутата. 

Місце проведення обговорення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок о 17:00. Реєстрація учасників слухання проводиться на підставі документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу). Пропозиції та обґрунтовані зауваження до проекту нового Статуту від усіх охочих будуть прийматися до 11.09.2017 року у Центрах надання адміністративних послуг м. Львова та на електронну поштову скриньку statut.lviv@gmail.com.

Сегодня во Львове состоятся общественные слушания проекта Устава территориальной громады Львова. В проекте нового Устава прописаны как обязанности и права власти города относительно своих жителей, так и права жителей города. Об этом сообщает отдел общественного партнерства Львовского городского совета.

В частности, предусмотрено право на качественный общественный транспорт, освещение улиц в ночное время, обеспечение общественными местами для отдыха, спорта и досуга, обеспечения учреждениями культуры и спорта. Громада также вправе отозвать депутата. 

Место проведения обсуждения: большой сессионный зал Львовского городского совета (г. Львов, пл. Рынок, 1). Начало в 17:00. Регистрация участников слушания проводится на основании документа, удостоверяющего личность (паспорт гражданина, удостоверения водителя или иного документа, удостоверяющего или идентифицирующего человека). Предложения и обоснованные замечания к проекту нового Устава от всех желающих будут приниматься до 11.09.2017 года в Центрах предоставления административных услуг Львова и на электронный почтовый ящик statut.lviv@gmail.com.


Реклама

А поділитися?