У Львові презентували книгу “Відплата” Леоніда Мосендза

logo
132697_u_lvovi_prezentuvali_knigu_vidplata_leoni.jpeg


vidplata

Під час важливої для видавців, авторів та затятих читачів події, Форуму видавців, у Львові презентували книгу Леоніда Мосендза “Відплата”. Збірка новел улюбленого новеліста Дмитра Донцова видана за підтримки Фундації Вільні Люди і “подорожує” Україною, аби якомога більше українців мали змогу познайомитись з розповідями про “людину-творця” та її боротьбу.

Герої новел Мосендза – приклад для сучасної молоді: сильні, віддані ідеї, вільні. Вони мають почуття власної гідності, сили та відповідальності за Державу.

Про книгу та її автора розповів Станіслав Федорчук – дослідник творчості Леоніда Мосендза. Разом з ним, на презентації був присутній Дмитро Жмайло, заступник Керівника Штабу “Вільних Людей”.

“Пам’ятаючи, що сучасна війна ведеться, перш за все, на ментальному рівні, у головах людей, ми підтримуємо видавництво ідейно правильних книг. Популяризувати твори Мосендза, що здатні мобілізувати суспільство та прищепити відповідальність та почуття причетності – пріоритетна справа”, – зазначив він.

Придбати книгу можна за адресою: м.Київ, вул.Ярославів вал, 9, або за номером телефону: 068 389 51 76

vidplata2


Реклама

А поділитися?