У Львові при порятунку пацієнта постраждала бригада медиків

logo
33831_u_lvovi_pri_porjatunku_pacienta_postrazhd.jpeg


У Львові під час надання медичної допомоги постраждалому від отруєння чадним газом постраждала бригада медиків швидкої допомоги.

Як стало відомо PRESS- ЦЕНТР з власних джерел, увечері 23 жовтня до працівників поліції надійшло повідомлення, що в одній з квартир є витік газу і там «попадали люди».

Коли правоохоронці прибули за вказаною адресою – до багатоповерхівки на вулиці Зубрівській, на місці події вже працювали три бригади медиків «швидкої». На п’ятому поверсі будинку лікарі надавали допомогу власнику однієї з квартир, який знаходився без свідомості та без ознак дихання. Чоловіка, який отруївся чадним газом, вдалося привести до тями і його госпіталізували.

До приїзду поліцейських, під час порятунку чоловіка безпосередньо у квартирі іншою бригадою медиків, лікарі потерпіли від чадного газу і самі потребували допомоги.

Причиною трагедії, яка могла призвести до людських жертв, став витік газу в квартирі потерпілого де встановлено індивідуальне опалення, після того, як власник закрив витяжку.

Олександра КОРНІЄНКО.


Реклама

А поділитися?