У Львові придумали, як здихатись сміття

logo
38268_u_lvovi_pridumali_jak_zdihatis_smittja.jpeg


Суспільство

10.11 16:26

Марина Лонська

0

0

У Львові знайшли територію для тимчасового зберігання та переробки сміття.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Відповідну заяву зробив очільник Львівської облдержадміністрації, Олег Синютк. Він назвав адреси узгоджених із територіальними громадами ділянок під спорудження сміттєпереробних заводів.

“Для розміщення сміттєпереробних комплексів обрали ділянку площею 12,8 га у Яворівському районі; 15 га – у Миколаївському районі неподалік Нового Роздолу; 3 га – неподалік села Брониця у Дрогобицькому районі поряд із місцевим сміттєзвалищем”, – зазначив він.

За словами голови адміністрації, проведено переговори із 26 компаніями, що зацікавлені у побудові сміттєпереробного комплексу.

“Їхні пропозиції різноманітні та передбачають різні методи переробки сміття. До 10 грудня буде оголошено інвестиційний конкурс. Підготовлено усі документи для оголошення конкурсу, розробляється технічне завдання. Крім того, затверджено ділянки для тимчасового складування ТПВ”, – додав він.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що на Житомирщині на дорозі міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин викинули гори сміття – відходи від медичних препаратів.


Реклама

А поділитися?