​У Львові продовжують боротись за “Сільмаш”

logo
131033_u_lvovi_prodovzhujut_borotis_za_silmash.jpeg


Вчора, 12 вересня у Львівському Апеляційному суді пройшло засідання у справі примусового відчуження для суспільних потреб нерухомого майна стадіону “Сільмаш”. Позивач – Львівська міська рада. Відповідач – компанія “Три корони девелопмент”, що володіє частиною приміщень.

Йдеться про стадіон на території колишнього заводу “Сільмаш” та приміщення навколо нього – роздягальні для спортсменів та споруди поблизу самого стадіону. Міська рада запросила дозвіл на викуп території, якою володіє компанія “Три корони девелопмент”, проте отримала відмову. Після цього справою займається суд. 22 серпня юридичний департамент ЛМР подав позов до суду про примусове відчуження території.

Вчорашнє засідання у Апеляційному суді закінчилось практично безрезультатно. Після того, як сторони оголосили, що не зможуть домовитись мирним шляхом, суддя попросив надати оригінал оціночної вартості, яку проводили і про присутність експерта на наступному засіданні.

Вільні слухачі, що були на засіданні, висловили думки стосовно сторони міськради – щоб стадіон та навколишні приміщення викупити. Про це в коментарі «Форпосту» розповіла небайдуже львів’янка Лілія Конюх.

Наступне засідання по цій справ відбудеться 10 жовтня о 15 годині. На засідання запрошують всіх, кому небайдуже доля стадіону.


Реклама

А поділитися?