У Львові пройде фестиваль лендарту

logo
119297_u_lvovi_projde_festival_lendartu.jpeg


З 24 по 27 серпня у парку «Знесіння» відбудеться фестиваль лендарту «Баба Род». Фестіваль пройде на території FESTrepublic. Його назва походить від однойменного пагорбу.

Десять художників представлять свої твори, вписані у довколишній ландшафт. Кураторами експозиції є Сергій Якунін, Олексій Коношенко та Павло Ковач.

«Світовидове поле, на якому виник первісний Львів, пісковики океану Тетіс, капища прабогів, замки на західних пагорбах, місця сили і міфів. Ми не можемо одним фестивалем передати все, що відбувалося у парку Знесіння тисячі років. Але через скульптури 10-ти ленд-артистів запросимо відчути час та коливання душі, з яких починається все, тут і зараз», – анонсують свій захід організатори.

В експозиції будуть представлені твори Наталії Лісової, Сергія Якуніна, Олексія Коношенка, Антона Саєнка, Віталія Кохана, Влодка Кауфмана, Юрія Вишнякова, Маркуса Хофмана, Павла Ковача, Данила Ковача, Данило, Ліланда Беті.Лендарт – вид концептуального мистецтва, об’єктом якого є реальний пейзаж, фрагмент природного середовища. Художник інтегрується у пейзаж, використовує натуральні природні процеси для створення художнього об’єкта.

Твори цього типу з’явилися в мистецтві у 1960-х роках, а бурхливий розвиток припав на 1970-ті роки. Це були різні за масштабом і характером проекти, монументальні, що іноді сягали кількох кілометрів, або такі, що потребували масштабних земельних робіт (розкопи, канави), іноді делікатні, складні для знаходження навіть на відкритому просторі тощо.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...