У Львові пройде масштабний ретро-ярмарок

logo
131231_u_lvovi_projde_masshtabnij_retro_jarmarok.jpeg


Новини, 13.09.2017

13.09.2017, 16:03

ярмарка, ретро-автомобилиУ Львові пройде 5-й Всеукраїнський ярмарок ретро-техніки та запчастин. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

З 23 до 24 вересня у Львові другий рік поспіль проходитиме 5-й Всеукраїнський ярмарок ретро-техніки та запчастин. Фестиваль відбуватиметься на авторинку “Кривчиці”, що на вул. Богданівська, 44.

Як розповіли організатори фестивалю, усі охочі матимуть змогу придбати усе, що забажають, від аксесуарів до автомобілів. Також об 11.30 відбудеться урочистий проїзд ретротранспорту від авторинку “Кривчиці” на площу Ринок, де машини стоятимуть протягом 15 хвилин і повернуться назад на авторинок.

Вхід на фестиваль безкоштовний.

Во Львове пройдет 5-я Всеукраинская ярмарка ретро-техники и запчастей. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета. 

С 23 до 24 сентября во Львове второй год подряд будет проходить 5-я Всеукраинская ярмарка ретро-техники и запчастей. Фестиваль будет проходить на авторынке “Кривчицы” на ул. Богдановская, 44.

Как рассказали организаторы фестиваля, все желающие смогут приобрести все, что пожелают, от аксессуаров до автомобилей. Также в 11.30 состоится торжественный проезд ретротранспорту от авторынка “Кривчицы” на площадь Рынок, где машины будут стоять в течение 15 минут и вернутся обратно на авторынок.

Вход на фестиваль бесплатный.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...